Let's fight together Hungary! Hajrá Magyarország!

Ki mióta nofap-el és mennyi volt a max?


Bevallom múltkor megtörtem és most megint 2 napnál tartok. El sem tudom képzelni mit érezhettek 30 nap után.


Jó ez az app és még jobb, hogy van pár magyar ember ezen a fórumon.
Viszont!
Azt hiszem, ez nem elég!
Ha valakinek nehéz, akkor valós időben kellene, hogy megbeszélje valakivel. Hoyg több ember közül valaki azonnal biztatni tudja vagy épp tanáccsal lássa el.


És ebben várnám a javaslataitokat, ötleteiteket!
facebook csoport vagy valamilyen chat alkalmazás egy csoportja lenne az én ötletem. Egy olyan platform, ahol névtelenek maradhatunk és ha küzdünk a késztetéssel, akkor realtime-ban kapjunk segítséget!

Kitartást!

1 Like

Hát ha e-mailt nem kaptam volna, soha nem hallottál volna felőlem. XD Gyere, gyere. :smiley: Teljesen legyőzhető ez a szokás.

Huger88 én olyan 2018-ban kezdtem el. Azóta nyomom, legtöbbször ilyen 2 - 3 hét után törtem meg. A rekordom 60 nap volt. De most megdöntöm. :smiley:

Nem tudom kinek lenne ideje, meg kedve igazából, hogy bárkit is figyeljen és bíztasson valós időben. Inkább csinálj fekvőtámaszt míg nem bírod tovább vagy hidegzuhany. :smiley:

2 Likes

Az a tapasztalat, hogy ezen más nem tud változtatni, csak te magad. Segítség lehet sok minden, de a te fejedben kell megszülessen a döntés. Az eleje nehéz, de utána hozzá lehet szokni, hogy erős vagy :slight_smile:
Vigyázni kell viszont majd később, mert sok nap után már “el is tűnik” a késztetés, ezért könnyen bele lehet kényelmesedni, hogy eltűnt. De akkor amikor jön, akkor nagyon erősen jön, és akkor kell ellenállni. Ha sikerül, akkor nem fog sokáig tartani, és utána megint “kényelmes lesz”. :slight_smile:
Én is anno azért töltöttem le ezt az alkalmazást, hogy majd ez segít nekem (mert én is segítség után kerestem).
De rá kellett jöjjek, hogy ezek csak nagyon kis motivációt adnak, és ezt tényleg muszáj az én fejemben magam eldöntsem… Szerintem egy igazi férfi elég határozott ahhoz, hogy el tudja dönteni mit szeretne… A kérdés mindig az, hogy egy befolyásolható függő szeretnék lenni, vagy egy igazi férfi. :wink:

De amúgy ha ide írsz, arról majdnem egyből kapunk emailt, és ha éppen ráérek, szívesen válaszolok. :slight_smile:
Legyetek erősek, legyetek férfiak!:wink:

1 Like


Ez a mém is ide kapcsolódik :smiley:

1 Like

Ez a mém fantasztikus. Hány napot teljesített PMO nélkül?

1 Like

Örülök hogy tetszik! Nézz körbe még itt a méses csoportban, rengeteg jó mém van :smiley:
Most sajnos megint lent vagyok, 1-3 nap…
De igyekszem felfelé. Ezt előtt egy hét is ment, és kb egy hónapja törtem meg egy 67 napot. A rekordom amúgy 147 nap :slight_smile:

1 Like

Most még ami eszembe jutott, és a közösséghez kapcsolódik, azok a streak “versenyek”. Rengeteg szokott indulni, és érdemes belépni valamelyikbe. Vannak rövidebb, hosszabb távok is. Én a rövidet javaslom először, hogy legyen siker, és lásd, hogy hogy működik!:slight_smile:

1 Like

Fel a fejjel, én még szerencsére mindig tartom. :grin::grin:

2 Likes

Sziasztok. Együtt meg tudjuk csinálni. Hajrá :slight_smile: a megosztási kódom : ejn8xw.

2 Likes

Wow! Milyen sokan lettünk hirtelen!
Hajrá mindenkinek! :grin:
Ma megvolt az első nap! :grin: :grin: :grin:

1 Like

Hajrá megtudjátok csinálni. :grin: Azonnal el kell hessegtetni a gondolatokat. Akkor vagytok jók ha konkrétan már álmotokban is nemet mondotok egy ilyen szituációra.

2 Likes

Régebben már megtörtént egy ilyen álom rész. :grin:
Vicces volt :smiley:
Ma a 3.-dik nap :grin: :grin:
Nektek hogy megy?

1 Like

Szintén harmadik nap. Még nincs baj, remélem így is marad :smiley:

2 Likes

Én még mindig február óta tartom. :sweat_smile: 2 wet dreamem volt csak, de ne én tehetek róla, nem voltak olyan gondolataim.

2 Likes

Na már negyedik nap :grin:
Csak így tovább mindenkinek!

2 Likes

@BeneBali !
Csatlakozz te is!:grin:

Első hét teljesítve. Egész jól érzem magam :slight_smile: Megéri az erőfeszítést. Hajrá :wink:

2 Likes

Hajrá, hajrá!!!
Nekem is már a 9-ik nap :grin:
Most egész könnyű… Van idő felkészülni arra amikor nehezebb lesz… :wink:

2 Likes

Nem lesz nehezebb. Nem hagyjuk, hogy nehezebb legyen :wink:

2 Likes

Nagyon megéri. Egész nap dolgoztam, vezettem de egyáltalán nem vagyok fáradt. :grin:

2 Likes