Let's fight together Hungary! Hajrá Magyarország!

Hi! Szia!
I’m from Hungary, and I want to inflate nofap in Hungary.

Csatlakozz Magyarország első fap ellen küzdő csapatába! Aki akar, írja ide a megosztási kódját.

Sharing code: 7399f7
Age: 25
Gender: male
Location: Hungary

I will keep on fighting!!!

9 Likes

I added you

my code 360e4e

1 Like

@neveragaintw @kazmer1998
Hello Guys
Add me
Sharing code-16e78e “nofap 2018”

1 Like

:raised_hands::100:Nyomassuk! :100::raised_hands:

Sharing code: 0a3022

1 Like

Wii :smiley: hajrá;)
Sharing code: 7399f7

1 Like

Best regards from Prague
My code ndg152

2 Likes

En is akarok csatlakozni. Mi ez a sharing code? Honnan szerzem meg es miutan ki irtam mit csinaljak?

2 Likes

Szia!
Úgy tudsz csatlakozni, hogy megadod a megosztási kódod (“sharing code”), és a többiek felvesznek. Te is fel tudod venni a többieket.
Ez a számláló mellett jobbra van, ha elcsúsztatod. Ott van egy 3 pontos opciók gomb, arra rányomva már kiigazodsz. :slight_smile:
A lényeg hogy látod a többieket akiket felvettél, és látnak azok is akik felvettek.
Illetve ha van valami megosztani valód, akkor akár ebben a fórumban el is tudod mesélni. :slight_smile:
Üdv itt ^-^

Koszi a segitseget :smiley: Itt a kodom 1du8kc

1 Like

Hogy vagytok srácok?

1 Like

Egész jól megy most! Volt párszor nehéz eset, de most szerencsére kitartok!:slight_smile:
Ti hogy vagytok?
Kitartást!!

Ez az első ilyen hosszú streak-em, ma reggel majdnem megtörtem. Aztán elővettem jobbik eszem, és gondoltam megkérdezem hogy vannak a magyar fiúk :100: kitartás neked is Kázmér!

1 Like

Gratula hozzá!
Jól tetted!! Csak így tovább cimbora ;)))
Mindig legyen a jobbik eszed előtted;)
:wink:

1 Like

Gratula @bixlow a 30 naphoz!!! :slight_smile:
Kitartást srácok! ^-^

1 Like

Hehe koszi :smiley: Neked is mindjart meglesz :smiley:
M, P volt kozbe kozbe de a 30. nap utan elhataroztam, hogy ezentul sokkal komolyabban veszem, ugyhogy se P se M, se O de meg gondolat se!
Teljesen meg akarok szabadulni ezektol a gondolatoktol, kiakarom tisztitani az elmemet.

1 Like

Sok sikert!:wink:
És hogyhogy nem nulláztad le mikor volt P meg M?

1 Like

En szemelyszerint csak az Ot veszem relapsenak. De mint mondtam mostantol rovidebre fogom a gyeplot!! :"D

Helyes, helyes;)) sok sikert a harcosoknak!!:wink:

Sracok ezt figyeljetek mit kaptam :smiley:
DIgitalis kinai nagyfal :smiley:

Ezt ha beirjatok a HOSTS fajlotokba garantaltan minden P oldal elerhetetlen lesz :smiley:
Link: http://pasted.co/3b683871
CTRL-A hogy az egesz szoveget kimasold
A hosts file itt talalhato: C:\Windows\System32\drivers\etc\ ← ebbe a mappaba keresd.
Admin jog kell hozza hogy modositsd

1 Like

Zseniális, és nem árverés.:slight_smile:
Köszi szépen!
Én ezt találtam, már még nem próbáltam:
Állítsd be a telefonodon (vagy a gépeden is akár) a felnőtt tartalmú weboldalak tiltását a DNS szerver módosításával. Keress rá Google -n: “DNS szerver módosítás android”,
és használd ezt a kettőt:
Dns1: 208.67.222.123
Dns1: 208.67.220.123

Én még nem próbáltam, de működhet ^-^