Let's fight together Hungary! Hajrá Magyarország!

Kiraly vagy!!! Annyit probaltam mar, hogy valahogy letiltsam az oldalakat tellon de semmi megoldast se kaptam. De ez mukodik :smiley:

(Ha rootolva lenne a tellam mukodne a masik modszer is.)

1 Like

Örülök neki hogy működik! Remélem így könnyebb lesz! :wink:
Legyetek továbbra is menők ebben!! :wink:

Biztos, hogy fog segiteni, de meg egyelore nem vetemedtem arra, hogy felmenjek egy ilyen oldalra :smiley:

Akkor jó;) csak így tovább!! :wink:

Sziasztok srácok! Mi újság? Hogy megy a dolog?

Srááááácooook!!!
Mi újság?? Hogy megy? :slight_smile:

Szia :smiley: Egyre jobban, mar alig van nyoma Pnek a fejemben. Mar nem gondolok nap mint nap erre. Sokkal jobban tudok koncentralni, jobb a memoriam, a kreativitasom, a reflexem, tobb energiam van, majdnem minden javult :smiley: Mar nem is szamolom a napokat. :smiley:

Te hogy s mint? :smiley:

Azta! Akkor az ellenállási időd az valós?
Gratula a 100 naphoz!!! :slight_smile:

Nem sajnos :smiley: Mar nem hasznalom az appot.

Oh. És milyen okból?
Örülök azért hogy amiért elkezdted, azt nem adtad fel. :slight_smile:

Nincs ra szuksegem :slight_smile: A napokat mar nem szamolom., nofap redditet es a hivatalos forumokat olvasom kozbe. (nofap.com azon belul is a succes storiest)

Helló, mindenki.

Örülök, hogy mások is vannak itt, akik harcolnak ez ellen. Ne adjátok fel. Sikerülni fog.

Az én kódom:ly901o

1 Like

Szerbusz Gaben!
Mi is örülünk neked! Te se add fel!
Téged mi indított, hogy megállítsd ezta káros szokást?:slight_smile:

Isten. Sajnos, túlságosan kapaszkodom ebbe a szokásba, bár tudom, hogy nem lenne szabad. A hitemmel már elértem kb. 1 hónapos rekordokat az elmúlt 1 évben, de a rekordom több, mint 2 év, amit szintén ennek köszönhetek, még régebben.

Azta! Nem vagy semmi! Őszinte gratulációm a harcodhoz;)) király vagy!
Istennel könnyebb!:slight_smile: én is Rá támaszkodom, Ő segít!:slight_smile:
És hogy találtál rá az app -ra?
Kitartást!!

Először is köszönöm a gratulációt. Bárcsak most is ott tartanék. Örülök, hogy te is támaszkodsz rá. A helyzet az, hogy próbálkoztam sok mindennel az elmúlt 1 év alatt, ami hozta ezeket a kisebb sikereket, de a fórum soha nem vetődött fel bennem. Az appot tekintve igazából csak keresgéltem Google Playen, láttam, hogy ez mennyire részletes app, gondoltam, miért ne.

Szerintem nem jársz vele rosszul. Nekem segített. Az elején nehéz volt, mert kíváncsi voltam mit tud az app, így többször elbuktam az elején. De aztán összeszedtem magam, és ment. Eddig a max az app mérésével 180 nap körül volt. Most is az a cél, de sajnos még csak 20 nap… Legtöbbet a kíváncsiságomon bukok…

Én már rohadtul meguntam ezt az 1 éve tartó szerencsétlenkedésemet. Talán ez a naplóvezetés is segít. Legalább látod magadat. Én azon buktam el, hogy azt hittem mindig, hogy meg tudom csinálni önmagamtól. Elodáztam az elkerülhetetlent. Tarts ki te is! Egyszer meggyógyulunk.

Úgy legyen!
Én is egy ideig próbáltam, hogy menni fog ez… De nem. Mindig valamivel el tudott bűvölni az ördög… De nem hagyom magam! Ezt igyekszem tartani!
Szóval neked is kitartást! Napról napra egyre jobb vagy, egyre királyabb!:wink:

Ne is hagyd. Ha átadjuk magunkat Istennek, ő már nem árthat nekünk. Még így is vezetsz előttem, de kívánom, hogy pont ennyi előnyöd maradjon mindig.