Let's fight together Hungary! Hajrá Magyarország!

Nem ez számít. 250 napnál már majdnem mindegy, hogy 250, vagy 270 :slight_smile:
De köszönöm!:slight_smile:

Ott már tényleg mindegy.

Mi a helyzet veletek, srácok?

1 Like

Nem nehezebb, nem könnyebb. Most szinten tartok:)
Veletek?

Nálam is hasonló a helyzet. Bár most könnyű.

Este szokott ramjonni legtobbszor a kenyszer, ilyenkor zenet hallgatok tellorol fulessel :smiley: Az mindig segit

Remélem továbbra is beválik. Miket hallgatsz?

Nirvana, dalriada, white town - your woman, the doors - riders on the storm :smiley:

Ebből csak a Nirvana és a Dalriada mond nekem bővebb dolgokat. A többit is hallottam már, de csak felületesen. Én most az Epica-ra vagyok rágyógyulva.

Erdemes azt a ket szamot meghallgatni :smiley:

Tény. Remek dalok. Mi a helyzet veletek, többiek?

Én továbbra is jól bírom. Szerencsére most elkerülnek a kisértések. Mostanában így szokta. Megvárja míg megszokom hogy nincs, aztán hirtelen jön a késztetés, és akkor már elfelejtem hogyan kell küzdeni ellene.
Nektek mi a leggyakoribb hiba?

“Csak még egy.” Komolyan, szánalmas. Nem tudom, hányszor játszottam ezt el, de visszatekintve rohadt szánalmas voltam.

Nyugi. Mindenki igy kezte :smiley:

1 Like

De akkor is. Még így is, hogy csak 5 napja megy a NeverAgain challenge-m. Rohadtul gyengének érzem magam. Amúgy most rohadtul nincs kísértés.

Bocsi hogy ezt mondom de hamarosan lesz :wink: (nem akarlak letorni, inkabb csak felkeszitelek az elkerulhetetlenre) De ne aggodj idovel egyre hosszab ideig fogod birni egyre konnyebben :slight_smile:

Kezd azzal hogyha jon egy ilyen gondolat azonnal mondj neki nemet. Minel tobbszor mondasz nemet annal konnyebb lesz megallni a dolgot.

En mar eljutottam arra a szintre hogyha valami szexualis almom van az alombeli enem is nemet mond :smiley: ( es nem lesz wet dreamem) olyankor kivaltkeppen jo kedvel kelek fel :smiley:

amiota nofapezek megtortent eletem elso tudatos alma is amugy :smiley:

1 Like

Nyílván fog jönni. Amúgy nem lenne kihívás. Remélem, fogok tudni nemet mondani. A tudatos álmodás amúgy menő.

Kaptam Basic trust-ot. Jó az valamire?

1 Like

Passz. Ez is egy badget?
Bixlow, érdekes, hogy álmodban is nemet mondasz :smiley: én nekem szokott kb havonta nedves álmom lenni, de akkor mindig valami álmomban izgató dolog van. És szerintem ez úgy működik, hogyha a test érzi, hogy üríteni kell, akkor olyan hormonokat termel, ami ezt segíti, és ez az álom a velejárója, és emiatt ürül ki.
És ezért is szokott nehéz lenni neves álom előtti napokban.
Mit gondoltok?

Első hét teljesítve. Már csak a hátralévő életem van vissza.