Let's fight together Hungary! Hajrá Magyarország!

Gratula! Csak így tovább!:wink:

Miért flag -elted magad?

10 nap. Ti hogy álltok, hogy bírjátok?

1 Like

Na, nekem is megvolt az első nedves álmom. Semmi nem történt, szerencsére.

40 nap. Sokszor nehéz. De még bírom. És nekem 40 napja nincs neves álom :S

Hosszú idő után újra a “partra sodort a víz”. A tél kemény volt, és megint visszaestem csúnyán. Letöröltem az app-ot és dagonyáztam a sárban. Most 13 napos streak és már nem értem miért hagytam abba a nofap-et. Az előnyök magukért beszélnek. Gondoltam írok a helyi srácoknak megkérdezem hogy megy a harc. Hogy vannak a magyar fiúk? :hungary::tada:

1 Like

Csao,csao!:slight_smile:
Üdv újra itt! Jó hogy itt vagy. Támogassuk egymást :smile: kitartást, és hajrá!!!
Megy most már 11 napja :smile: bár előtte egy elég nagy dőlt le, de most megint feltornázom odáig!!

1 Like

Igen visszaolvastam és láttam hogy nagyon a top-on voltál @kazmer1998! De ne búsulj, a számláló mindig pörög fölfelé ha hagyjuk :slightly_smiling_face: és már az tök király hogy itt vagyunk és nyomatjuk. Már győztünk. :crown::tada::medal_military:

1 Like

Köszi! Biztos vagyok benne, hogy neked is menni fog, ha odafigyelsz, és küzdesz rendesen, ahogy egy igazi férfihoz illik! :slight_smile:
Szoktad nézni itt a nofap -os mémeket? :smiley:
Hajrá hajrá!!! :top:

1 Like

1 Like

Imádom az összeset :grin::grin::grin:

1 Like

Én is! :smiley: valahogy az összes olyan különlegesen vicces, és ezért jó nézni őket. :smile:

Felvesztek engem is? A kódom: giol46

2 Likes

Szia! Üdv itt!
Téged mi hozott ide?
Kitartást :wink:

1 Like

Sziasztok!
Remélem bevállik ez az app és motiválóak lesztek.
kódom: aki94k

2 Likes

Szervusz!
Sajnos nem vagyunk most túl aktívak… De ezt nem késő most sem változtatni;)
Üdv itt!:slight_smile:
Hozzáadtalak.
Én első körben javasolnám a meme gyűjteményt, ha tudsz angolul. Nagyon jók szoktak lenni :smiley:
Sok sikert, kitartást;)

1 Like

Köszi :slightly_smiling_face:
A mémek nagyon találóak és elgondolkodtatóak.
Most még könnyű, csak egy nap telt el, de hamarosan nehezebb lesz. :neutral_face:

1 Like

Kitartást! Ha nem foglalkozol vele (majd kb 30 nap után) akkor sokkal könnyebb lesz! :slight_smile:
Légy erős!

Üdv újra mindenki. Csak kaptam az e-mailokat és elcsodálkoztam, hogy kazmer1998 még mindig itt vagy. :smiley: Amióta nem írtam is folyamat próbálkoztam a nofappel. Na de most nagyon rajta vagyok, február eleje óta. :smiley:

Jobb memória, kreativitás, szabadidő és energia. Ezeket tapasztalom főleg.

1 Like

Na hát felőled is rég hallottunk! :smiley: Üdv újra!
Örülök neki, hogy azóta sem hagytad annyiban!
A februárnak meg külön örülök!
Sőt most irigyellek is… :smiley:
Hajrá, kitartást! Rohanok utánad!