Let's fight together Hungary! Hajrá Magyarország!

Két hét teljesítve. Jönnek néha rossz gondolatok és volt egy wet dream, de megyek tovább!!

2 Likes

Hajrá!
Nekem is volt wet dream… 16-dik nap :grin:
Megállíthatatlan vagyok!! Hajrá nektek is!!!

2 Likes

Hajrá hajrá. A kreativítás, memória, logika is sokkal jobb így. :grin: Főleg a koncentráció.

2 Likes

Sziasztok. Ma használom elősször az appot.

2 Likes

Sziaaa!!
Örülünk hogy itt vagy!
Hogy találtál ide?
Kit köszönthetünk?:grin:

1 Like

Szia. István vagyok. Küzdök én is ezzel a szemét függőséggel. És keresgéltem az appok között hátha van erre is már app és van. Egész jó,tetszik. Remélem ezzel sikeresebb leszek. Nagy most az elszántság.

1 Like

Hát akkor hajrá István!
Remélem segíteni fog neked! Elég hullámzó ez, de ki kell tapasztalni, hogy mennyi időnként érdemes ide visszanézni!:wink:
Ha tudsz angolul, nyugodtan nézegess mémeket, azok sokat tudnak segíteni! :smiley:

Sziasztok!
Kódom : 1b0zln

1 Like

Üdv itt! Hajrá, hajrá! :grin:

1 Like

Sziasztok. Főleg te Kazmer, még mindig aktív vagy itt hihetetlen. :grin: Újra feltűnt egy e-mail és gondoltam bejelentkezem.

Én már régóta a redditen és külföldi youtubeosoktól gyűjtöm a motivációt.

A tavalyi nyár valami hihetetlen volt, májustól szeptemberig tartottam a streaket. Srácok minden perce megéri ennek, tartsatok ki!

Most pedig 13 napja, haha szeretném az egész évet kibírni:P

1 Like

Szia!
Jaj de örülök, hogy itt vagy!! Komolyan!! :grin: :grin: :blush:
Bizony, még mindig itt vagyok, és taposom az utam :grin:
Képzeld, nemrég megvolt az egy év, most járok a 396-ik napnál :grin: :grin:
Hihetetlen, magam sem gondoltam volna!!
De nem vagy semmi te sem! Nagyon szép az a május-szeptember időszak is!!! Gratulálok utólag is! :partying_face:
És örülök hogy még mindig csinálod! Szép most ez a 13 nap is! Milyen taktikád van most? :grin:
(Amúgy a megosztási kódod szerint te most vagy az 1543-ik napnál xdd)

Beléptem volna a legendák közé ha igaz volna az a 1543 nap :joy::rofl:

Neked pedig gratulálok wow! Ez nem semmi :grin: Megvan az egy éved ember! :grin:

A taktikám csak annyi amit írtam előző kommentben, na meg, hogy tiszta lappal indulok ennek az évnek. Légy résen ne rontsd el!

1 Like

Világos!
Köszi szépen!
Neked is sok sikert!! :grin:
És mindenkinek HAJRÁ!!! :grin: :wink:

1 Like

Hajrá @TheSeeker !!! Ne vesszen a remény belőled! Menni fog az, hajrá!!!:wink:

1 Like

Köszönöm szépen a bíztatásod.
Sokat gondolkodtam hogy vissza állítsam e a számolást, végül úgy döntöttem hogy biztosra kell mennem.

Mitől függ, hogy visszaállítod-e?

Például az előbb állítottam vissza… Sajnos elbuktam ma a csatát hiába harcoltam egész nap

De amúgy a legalsó határ ami például tegnap is történt az az hogy akkor már vissza állítom amikor olyan tartolom után próbálok keresni, vagy ha látok valami olyat ami késztetést kelthet bennem akkor megnézem

Világos… Hajrá most is!!! Menni fog, csak akarni kell!!!

1 Like

Igyekszem! Köszönöm!

1 Like