Poradnik. Polska

Witam. Napisałem cos w rodzaju poradnika dla uzależnionych. Na ksiazke (i zarobek) tresci jest za mało. Wiec może pomogę komuś za darmoszke. Link do poradnika https://drive.google.com/file/d/1abYJG_QqajChsSOEU_9fdUtllJYbMjFE/view?usp=sharing

1 Like

Wstawilbys tutaj linka?

Mam to na kompie napisane w wordzie :blush:

Ja bym na driva wrzucil na googla i linka dal do tego i by chodzilo elegancko

Nie wiem jak to zrobic. Dlatego zaproponowałem sobie znaną metodę :wink:

Masz poradnik. Dasz rade na luzie.

1 Like

Dzięki. Reano postaram się tym zająć😊

1 Like

A wogole ta ksiazka to jakby z doswiadczenia pisana jest czy jak? Moglbys powiedziec pare rzeczy o niej bo ciekawy jestem?

"Książka":wink:…pisana z własnego doświadczenia walki z nałogiem. Starałem sie podać wszystko w pigułce. I dołożyć cos od innych, np z youtube - co wydawało mi sie pomocne

1 Like

Fajnie. Z chęcią zobacze.

1 Like

Zwracałem sie do wydawnictw z zapytaniem o możliwość druku ale okazuje sie ze tresci za mało.

Moze popytaj tu ludzi troche jak oni maja i wogole. To moglbys to dac do ksiazki albo cos.

1 Like

Link już jest dodany. Można czytać

Super. W wolnych chwilach napewno sprawdze

sprawdzilem ksiazke i powiem ze naprawde wporzadku. bardzo krotka ale za to fajnie sie czyta i jest konkret bez rozwodzenia sie nad glupotami. napewno pomocna bedzie dla wielu. ja mam w sumie podobne podejscie takze moge spokojnie polecic 10/10

1 Like

Spoko. Fajnie ze sie spodobało. Tak sie ostatnio zastanawialem zeby to przetłumaczyć na angielski. Ale na ta chwile chyba za duże koszta jak dla mnie. Moze kiedyś :wink:

1 Like